Menu Zavrieť

Ing. Martina Slobodová

Ing. Martina Slobodová

Vo finančnom sprostredkovaní pôsobim 10 rokov a na svojej práci ma najviac baví priniesť klientovi riešenie, ktoré očakáva a spĺňa jeho individuálnu potrebu. Ku každému pristupujem s rešpektom k jeho potrebám a vážim si obojstrannú dôveru pri spoločnom planovaní. Venujem sa aj rozvoju vlastného tímu a každému sa snažím odovzdať čo najlepšiu odbornosť a víziu lepšieho života.

Jana Tulejová
Jana Tulejová
Read More
"S pani Slobodovou som veľmi spokojná. Profesionalita, ľudskosť, empatia. V každej situácii sa snaží byť nápomocná, po lopate vysvetli daný problém ľudskou rečou, aby aj laik pochopil, pomôže s vybavovaním, urýchli procesy. Dá sa povedať, že je to už nás rodinny poradca, nie len môj osobný. Odporúčam všetkými desiatimi."
Michaela Nouzová
Michaela Nouzová
@username
Read More
Pre mňa jeden z najlepších Timov je TimSloboda.Pomohli nám aj našim priateľom ušetriť , kupiť nehnuteľnosť i postarať sa o naše krytie na zdraví. Odporúčam všetkým lebo ich služby nie sú len slová ale aj skutky . Ďakujeme 🍀❤️
Zuzana Szecsenyiova
Zuzana Szecsenyiova
Read More
Pani Slobodova, je carodejnica vo svete financneho poradenstva. Velmi napomocna k poziadavkam klienta. Vzdy si velmi vazim jej pomoc.
Veronika Bobko
Veronika Bobko
Read More
Mozem napisat ze s pani Martinou Slobodovou mam len tie najlepsie skusenosti. Financny svet nie je moja silna stranka a velmi sa spolieham na pani Slobodovu a na jej zrusnosti a profesionalitu, ludsky pristup. Riesili sme viac krat hypoteku, kde vybavila talkmer vsetko - okrem nasho podpisu 😉, doporucila poistenia a hlavne mam istotu, ze sa na nu mozem vo vsetkom spolahnut.
Radko Tiňo
Radko Tiňo
Read More
Profesionálka s osobným prístupom ku klientovi. Roky spolupráce svedčia viac, než čokoľvek iné, o mojej spokojnosti.
Ivana a Peter Dobošovci
Ivana a Peter Dobošovci
Read More
V prvom rade by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať za profesionalitu. Konečne sa našiel človek/tím, ktorí nechcú iba ,,vydrankať´´ od Vás peniaze, ale chcú Vám úprimne a profesionálne pomôcť a poradiť. Sú to pre nás ľudia, ktorým keď viem, že zavoláme neobdijú nás jednou/dvomi vetami ale venujú sa nám podľa potreby. Vždy nám všetko pekne a detailne vysvetlia a dajú viac možností na výber, čo je pre nás skvelé lebo si vieme pozrieť rozdiely aj my a aj to lepšie pochopiť. Starajú sa o nás ako o klientov nielen na začiatku, ale počas celého obdobia. Vždy sme ako klienti informovaní o novinkách a zmenách, čo je skvelé.
Gabriela Slobodová
Read More
Som veľmi spokojná, či už ide o pomoc pri hypotéke alebo možnosti investovania. Trpezlivý a ľudský prístup, ktorý Vás postupne prevedie jednotlivými krokmi a všetko podrobne objasní. Z mojej strany absolútna spokojnosť.
Marián Kovaľ
Marián Kovaľ
Read More
So službami p. Slobodovej sme nad mieru spokojní. Vidieť, že má zaujem sa starať o svojich klientov. Vďaka Tímu Sloboda sa nám podarilo včas nastaviť výhodné podmienky hypotéky a tak sa nás zatiaľ nijakým spôsobom nedotkli terajšie vysoké úroky. Navyše máme nastavené výhodné sporenia.
Julia Bednarčáková:
Julia Bednarčáková:
Read More
S Martinkiným odborným poradenstvom a ľudským prístupom sme nielen ja, ale aj moja rodina a známi nanajvýš spokojní. Všetko podrobne vysvetlí a poradí, aký typ produktu je pre klienta najvhodnejší. Poradila mi a pomohla s rôznymi poisteniami a investíciami a pravidelne ma informuje aj o novinkách alebo zmenách vo finančnom sektore. Veľká vďaka Martinka!
MUDr. Věra Nováková
MUDr. Věra Nováková
Read More
Bola som veľmi spokojná so službami Martiny Slobodovej, riešili sme spolu refinancovanie hypotéky a bola mi vo všetkom nápomocná , vyriešila všetky problémy , ktoré nastali. Takisto mi velmi pomohla upratať si veci v dôchodkom sporení a nastavení poistiek.
Henrieta Kovácsová
Henrieta Kovácsová
Read More
Veľmi dobrá spolupráca, vždy ochota pomôcť a vybrať kvalitné producty nastavene na klienta. Spokojnosť.
Previous
Next

Články, ktoré som napísala

Poistenie podnikateľov

Poistenie podnikateľov Rizikové situácie vznikajú vo firemnom prostredí oveľa častejšie ako v osobnom živote. Žiaden podnikateľ by teda nemal ochranu pred rizikami, ktoré mu hrozia,

Zmeny v hypotékach od roku 2023

Zmeny v hypotékach od roku 2023 Od januára budúceho roka sa dočkáme ďalších zmien v podmienkach schvaľovania hypotéky. Kým v súčasnosti platia dve hlavné pravidlá

Napíš mi, rada ti pomôžem