Menu Zavrieť

NOVÁ ONLINE HRA PRE DETI: MOJA FAMÍLIA

online hra pre deti

Nová online hra pre deti s názvom Moja Família naučí vaše ratolesti interaktívnou a zábavnou formou ako správne nakladať s peniazmi. Jednoducho povedané naučí ich, ako môžu peniaze rásť. Hru vám úplne zdarma prináša Tím Sloboda vďaka OVB Allfinanz Slovensko.

Online hra Moja Família je teraz pre vás a vaše deti úplne zdarma. Stačí si kliknúť na tento link: https://moja-familia.adbros.com/www/mofa.php.

Online hra naučí deti uvažovať rozumne a ekonomicky

A čo vám nová online hra Moja Família prináša? Cieľom je v 5 herných kolách zabezpečiť potreby všetkých členov rodiny, zvládnuť chod domácnosti a tiež niečo usporiť. Po každom kole bude výsledok ohodnotený pomocou percent: úspory: 40%, zdravie: 30%, šťastie: 30%.

Úspešné hranie predpokladá, že deti dokážu:

  • Udržať členov rodiny v hre šťastných, úroveň šťastia vyjadruje číslo pri obrázku. 
  • Udržať členov rodiny v hre zdravých, úroveň zdravia vyjadruje číslo pri obrázku. 
  • Usporiť peniaze na rodinnú dovolenku, stav rodinného rozpočtu vyjadruje suma pri obrázku.

A v neposlednom rade, online hra naučí deti uvažovať rozumne a ekonomicky. Nie je, napríklad, dôležité zahrnúť rodinu prepychom, na ktorý nemá! Dlhodobo nevhodná strava alebo nedostatok stravy sa zase prejaví na zdraví rodiny.

Želáme vašim deťom aj vám veselú zábavu.

Máte otázky alebo potrebujete poradiť ohľadom financií? Neváhajte sa na nás obrátiť, radi vám pomôžeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.