Menu Zavrieť

Ing. Peter Hozzán

Ing. Peter Hozzán

Mám viac ako 25 rokov skúsenosti vo finančnom sektore, cez bankový sektor obchodovanie na burze v UK a Švajčiarku. Ako aktívny účastník na zvyšovaní finančnej gramotnosti na základných, stredných a vysokých školách, som ako otec rodiny pochopil, že deti sú naša budúcnosť a rád by som posunul finančné povedomie v rodinách. Práve preto sa špecializujem na rodinné financie.

Ing. Matej Stuška
Ing. Matej Stuška
Read More
Vďaka Petrovi mám už vyše 10 rokov poriadok v rodinných financiách a najmä pomoc s každým problémom či vybavovaním. To je pre mňa ako manažéra a rodiča obrovská úľava. Ďakujem
Beáta Oškerová
Beáta Oškerová
Read More
K finančným poradcom som nemala veľkú dôveru, nevedela som si predstaviť, že mám zveriť naše financie cudziemu človeku. Ale môj názor sa zmenil odkedy ma môj známy skontaktoval s Petrom Hazzánom. Už 20 rokov je našim rodinným finančným poradcom s ktorým riešime všetky naše financie. Je spoľahlivý, ľudský, flexibilný a hlavne veľký odborník. Je ochotný riešiť naše financie aj mimo bežnej pracovnej doby. Ochotne a odborne poradí vo všetkých finančných produktoch na vysokej úrovni. Vrele odporúčam.
Edmund Pošvanc
Read More
Pán Hozzán mal veľmi jasnú predstavu pri vedení týmu. Boli to jednoduché pravidla ako: “Vždy na čas, vzdelavanie sa samo štúdiom a praxou a keď niečo nevieš tak dojdi za mnou”. Jednoduché a veľmi efektívne nastavenie práce v našom tým. Každý vedel že všetky tieto pravidlá môže ignorovať ale prečo by to robil ked by uškodil niekomu inému ako sebe. V tomto bola krása nastavení týmu Pána Hozzána, tito pravidlá nás posúvali iba preto že sme mali voľnosť, možnosti sebarealizácie a zodpovednosť spojenú z doverou že to nebudeme zneužívať. Peter Hozzán vďaka svojim skúsenostiam vedel ako na nás mladú partu a dal nam možnosti ktoré sa neodmietajú. Rovnako ako podporu, vzdelanie a pomoc v tažších chvýľach. Moje zhrnutie práce ako podriadeného pod Pánom Petrom Hozzánom bola veľmi pozitívna. Pod jeho vedením som získal množstvo informácii a vzdelanie v oblasti investícii a financií. Viedol ma tak ako by chcel aby viedol niekto jeho samého a to je v dnešnej dobe veľmi nezvyčajné nastavenie postoja a za mňa jednoznačne najefektívnejšie.
Previous
Next

Napíš mi, rád ti pomôžem