Menu Zavrieť

POROVNANIE ZDRAVOTNÝCH POISŤOVNÍ

porovnanie zdravotnych poistovni

Chceli by ste zmeniť zdravotnú poisťovňu, ale neviete, ktorá je najlepšia? Pripravili sme pre vás porovnanie zdravotných poisťovní pre rok 2020.

O tom, že zdravotnú poisťovňu môžete zmeniť len raz ročne a to vždy k 1.1. nasledujúceho kalendárneho roka, sme už na našom blogu písali.

Prihlášku do novej poisťovne musíte podať najneskôr do 30.9.

Po jej akceptovaní Úradom pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou sa stanete od 1.1. poistencom novej zdravotnej poisťovne. Hľadáte odpoveď na otázku, ktorá zo zdravotných poisťovní je pre vás najlepšia? Poradíme vám.

Každá zdravotná poisťovňa poskytuje svojim poistencom zákonom danú starostlivosť. Nad rámec zákonných povinností však poistencom poskytujú aj rôzne benefity, za ktoré sa nedopláca. Z nášho porovnania zdravotných poisťovní vyplýva, že najviac benefitov poskytuje zdravotná poisťovňa Dôvera.

Tá svojim klientom, napríklad, preplatí test protilátok proti koronavírusu.

Ak patríte k jej poistencom a do 30.9.2020 absolvujete preventívnu prehliadku u všeobecného lekára, môžete si dať otestovať protilátky proti koronavírusu. Okrem toho vám poskytne aj finančný príspevok na zubára vo výške 100 Eur ročne, zľavy na nákup v lekárni, kúpeľné pobyty, cestovné poistenie, zľavy pre bábätká či výhody pre darcov krvi.

Pozrite si detailné porovnanie zdravotných poisťovní pre rok 2020

Máte ďalšie otázky alebo potrebujete poradiť v oblasti financií? Neváhajte a obráťte sa na nás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.