Menu Zavrieť

POISŤOVŇA DÔVERA: NOVÉ BENEFITY

zdravotná poisťovňa dôvera

Zdravotná poisťovňa Dôvera si pre svojich klientov a poistencov pripravila nové benefity, ktoré začnú platiť od 1.1.2021.

Každá zo zdravotných poisťovní poskytuje svojim klientom nad rámec zákonných povinností aj rôzne benefity. Napríklad, zdravotná poisťovňa Dôvera, svojim klientom preplatí test protilátok proti koronavírusu. Ak už patríte k jej poistencom a do 30.9.2020 absolvujete preventívnu prehliadku u všeobecného lekára, môžete si dať otestovať protilátky proti koronavírusu. Dozviete sa, či ste ochorenie prekonali a či máte vytvorené protilátky, ktoré vás ochránia pred ďalšou nákazou.

Nové benefity od 1.1.2021

To však nie je všetko. Pre svojich klientov a poistencov si zdravotná poisťovňa Dôvera pripravila aj ďalšie benefity, ktoré začnú platiť od 1.1.2021.

Ide o navýšenie limitov doplatkov na lieky a zubnú starostlivosť nasledovne:

  • doplatky na lieky a dietetické potraviny – z pôvodných 200 Eur na 300 Eur.
  • zubná starostlivosť – z pôvodných 100 Eur na 150 Eur pre každého (5×30 Eur). V prípade zmluvného zubára, žiadosť o preplatok viete podať až do 3 dní po zákroku. V prípade nezmluvného zubára, žiadosť sa podáva min 10 dní vopred a prepláca sa 80% z ceny zákroku. Kontaktujte nás, poradíme vám.
  • individuálne prípady preplatenia odborných vyšetrení – neváhajte sa na nás obrátiť, radi vám poradíme.

Ak zatiaľ nepatríte ku klientom poisťovne Dôvera a radi by ste poisťovňu zmenili, čas podať prihlášku máte do 30.9.2020.


Porovnanie všetkých troch zdravotných poisťovní nájdete na našom blogu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.