Menu Zavrieť

Mgr. Veronika Zelinková

Mgr. Veronika Zelinková

V oblasti financií pôsobím tri roky. Popri štúdiu psychológie som sa začala zaujímať ako správne zaobchádzať s peniazmi. To ma priviedlo do Tímu Sloboda, kde som dostala silné odborné zázemie. Venujem sa prioritne mladým ľuďom, ktorí sú ekonomicky aktívni a potrebujú poradiť s finančným plánovaním svojej budúcnosti.

Tomáš Recht
Tomáš Recht
Read More
Svoju robotu si robí vynikajúco. Z jej prístupu cítíť, že ju to veľmi baví. Má zdravý a triezvy pohľad na vec a dokáže veci posúdiť zdravým rozumom. Je vidno, že pre klienta chce len to najlepšie. Odporúčam.
Adam Halás
Adam Halás
Read More
S pani Zelinkovou som nadmieru spokojný, pomáha mi s riešením mojich finančných záležitostí, pri ktorých mi trpezlivo ozrejmí danú problematiku a pomôže s jej riešením... Určite odporúčam každému, 100 percentná spokojnosť !
Kristína Kadlečíková
Kristína Kadlečíková
Read More
S partnerom ďakujeme za kvalitný servis, sprostedkovanie nám ušetrilo veľa času a vybavovačiek pri riešení hypotéky. Odporúčame všetkými desiatimi.
Juraj Linka
Juraj Linka
Read More
Ďakujem za príjemný a profesionálny prístup. Celý čas je pani Zelinková veľmi nápomocná, všetko vybaví a vy len prídete na hotové - podpis úveru.
Previous
Next

Články, ktoré som napísala

OPLATÍ SA DLHODOBO INVESTOVAŤ?

Slováci vraj investujú málo, aj keď majú príležitostí na investície viac, než dosť. Oplatí sa dlhodobo investovať a ak áno, tak do čoho?

AKO ČÍTAŤ VÝPIS Z 2. PILIERA?

Výpočet dôchodku je síce len orientačný, ukazuje rozdiely medzi fondami Nový výpis obsahuje hneď v úvode aktuálnu hodnotu dôchodkových úspor (niektoré DSS informujú  o hodnote osobného dôchodkového účtu ODÚ)

Napíš mi, rada ti pomôžem